Godziny Otwarcia

08:00 - 17:00

Telefon

798 956 956

Adres

Nałęczowska 65, 20-701, Lublin

Serwis minikoparek

Jedną z usług, świadczonych przez naszą firmę jest serwis minikoparek oraz maszyn budowlanych małych rozmiarów, najpopularniejszych marek dostępnych na rynku. Remontujemy minikoparki i ładowarki CAT, JCB, Bobcat, Neusson, Volvo, Kubota, Hitachi, Komatsu, New Holland oraz wiele innych. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, niezbędnym do kompleksowego serwisu tego typu sprzętu. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą oryginalnych części do ładowarek, minikoparek oraz sprzętu wykorzystującego hydraulikę siłową.

Minikoparki, Ładowarki

Dzięki niewielkim rozmiarom, tego typu maszyny budowlane stają się coraz bardziej popularne przy różnego rodzaju pracach budowlanych. Kompaktowe gabaryty umożliwiają pracę w miejscach o organiczonej ilości miejsca takich jak wąskie chodniki, granice działek, itp. Prawidłowe serwisowanie oraz regularne przeglądy okresowe znacząco wydłużają żywotność i sprawność sprzętu.

Nasza Firma

Naszym Klientom oferujemy kompleksowy serwis maszyn budowlanych i minikoparek pracujący od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 18, a w soboty od 7 do 14. Nasi doświadczeni i wykwalifikowani mechanicy sprawnie i skutecznie zajmą się Państwa sprzętem. Naprawiamy również maszyny w terenie, dojeżdżając do Klienta samochodem serwisowym.

© SERWISMINIKOPAREK.PL | 2018 All Right Reserved