Godziny Otwarcia

08:00 - 17:00

Telefon

798 956 956

Adres

Nałęczowska 65, 20-701, Lublin

Regeneracja minikoparek

Jedną z usług, świadczonych przez naszą firmę jest regeneracja minikoparek i maszyn budowlanych małych i średnich rozmiarów, najpopularniejszych typów dostępnych na rynku. Remontujemy minikoparki i ładowarki CAT, Neusson, JCB, Bobcat, Volvo, New Holland, Kubota, Hitachi, Komatsu oraz wiele innych. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, który spełnia wszelkie normy, niezbędnym do kompleksowego serwisu tego typu maszyn. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą oryginalnych części do ładowarek, minikoparek oraz sprzętu wykorzystującego hydraulikę siłową.

Minikoparki, Ładowarki

Dzięki niewielkim rozmiarom, tego typu maszyny budowlane stają się coraz bardziej popularne przy różnego rodzaju pracach budowlanych. Kompaktowe gabaryty umożliwiają pracę w miejscach o organiczonej ilości miejsca takich jak wąskie chodniki, granice działek, itp. Prawidłowe serwisowanie oraz regularne przeglądy okresowe znacząco wydłużają żywotność i sprawność sprzętu.

Nasza Firma

Naszym Klientom oferujemy kompleksowy serwis maszyn budowlanych i minikoparek pracujący od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 18, a w soboty od 7 do 14. Nasi doświadczeni i wykwalifikowani mechanicy sprawnie i skutecznie zajmą się Państwa sprzętem. Naprawiamy również maszyny w terenie, dojeżdżając do Klienta samochodem serwisowym.

© SERWISMINIKOPAREK.PL | 2018 All Right Reserved